100 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Sepetim ( 0 )
Üye Ol veya Giriş Yap
Müşteri Hizmetleri

S.S.S

Tablonukap %100 müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Ürün garantisi, zamanında teslimat, ve devamlı çalışma ilkesi ile birlikte çalışmak dileklerimiz ile... 

Bu doğrultuda aşağıda sizlere genel bir bilgilendirme vermek istedik.

 Garanti Koşulları  
Mağazamızdaki ürünler ve fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz genel olarak firmamızın garantisi altında olup; Sanayi Bakanlığının Tüketici Koruma Kanunu garanti koşulları geçerlidir.

 

Türkiye'nin heryerinden sipariş verebilirmiyim?

Ürünler anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir. Ürünler Türkiyenin ulaşılabilir her noktasına gönderilebilir. Yurt dışı satışalarımız henüz başlamamıştır. Şu an itibari ile anlaşması yapılmış kargo firması UPS KARGO’dur.

 

Seçmiş olduğumum ürünün siparşini nasıl verebilirim, nasıl ödeme yapabilirim ?

Seçmiş olduğunuz ürünün ebat, özellik, paket seçeneği, tasarım talebi varsa belirtip sepetinize ekleyebilir, havale eft  veya  kredi kartı seçeneklerinden birini seçip sepetim penceresinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kargo bedeli nedir ve kim tarafından karşılanır ?

150TL (KDV Dahil) üzeri gönderiler ücretsizdir.  150 TL altındaki bedellerde 10 TL + KDV kargo ücreti eklenecektir.

 

Ürün elime kaç günde ulaşır ?

Ürünler  takip eden gün içerisine kargoya verilir,(Ortalama Teslim süresi 4 gündür.) 

 

Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım ?

Ürünler kargoda gelebilecek her hangi bir olumsuzluğa göre itina ile ambalajlansa da biz tüm sorumluluğu kabul ediyor ve sizi hiç üzmeden yenisiyle değiştiriyoruz.

 

Ürün montajını nasıl yapılır ?

Tüm ürünlerinde kurulum kolaylığını esas alarak tasarımlarını geliştirmiştir. Ürünün yanında gelen klavuz kağıdından ve aksesuarları ile  montaj bilgilerine bakabilir, ürününüzü kolayca monte edebilirsiniz.

 

Ürünü çok beğendim fakat istediğim boyutlarında değişiklik talep edebilir miyim?

Fiyatı etkilemeyecek belirli oranlarda tüm ürünlerde küçültme veya büyültme yapılabilmesi mümkündür. Mail yoluyla mütabakata bağlanır.

 

Sen tasarla nasıl işler?

Sen Tasarla; evinize, odanıza yada ofisinize sizin tasarımınız olan tablo yada saatleri en uygun fiyat ve garanti kalitesiyle sahip olabilme olanağı için geliştirdiğimiz bir hizmettir.

Hizmet kapsamında beğendiğiniz bir görseli istediğiniz ebat ve malzeme ile uyguluyoruz.

 

Gönderdiğim tasarımın duvarımda nasıl duracağını ve resim üzerinde işlem yapmanızı talep edebilirmiyim?

 

Göndermiş olduğunuz görselin üzerinde küçük bir brief alarak Profesyonel ekipbimizle en güzel şekilde sizlere tasarım mail yolu ile gönderilir. En fazla 3 varyasyon tasarlanarak yapılan bu işlem sonrasında  beğendiğiniz bir tanesini istenilen ölçülerde uygulama yaparak  teslimat safhasına geçilir. Tasarım Bedeli : 25 TL (KDV Dahildir.) dir.