100 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Sepetim ( 0 )
Üye Ol veya Giriş Yap

İade Koşulları

Tablonukap.com’dan  satın almış ürünlerinizi tüketici hakları sınırları içerisinde gönderimi yapılmadan önce iptal edebilirsiniz. Kredi kartı yada banka transferi ile yapmış olduğunuz ödemeler tarafınıza 2-10 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Ürün değişim koşulları;
Satın almış olduğunuz ürünleri 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişime tabi olan ürünler kişiye özel baskı hizmetlerini kapsamamaktadır. 

Sitemizde bulunan tablo modelleri siparişe özel üretilmekte olup iade yada değişim yapılmamaktadır.

Görseller üzerinde ciddi bir renk (ton) problemi yada baskı izleri var ise ürünü iade etme hakkına sahipsiniz. (Ürünlerimiz üzerinde tüm kontroller sağlandıktan sonra gönderim yapılamktadır.)

Sitemiz üzerindeki görseller dijital görüntüler olup, ürünlerin kumaş üzerine basılması, kaplama yapılması ve monitör renk farklılıklarından dolayı ürünlerde küçük ton farklılığı olabilmektedir. Sipariş veren müşterilerimiz bu benzerlikleri kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ton farkından dolayı değişim yapılamamaktadır. Mağazamızda satılan diğer ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcuttur.

Tüm değişim işlemlerinde kargo ve paketleme  (satıcıya geri gönderme ve müşteriye gönderim) alıcıya aittir.

Ürün değişimlerinde ürünlerin sizlere ulaştırıldığı şekilde özenle paketlenmesi ve hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi şarttır. Herhangi bir hasar durumunda yetkili kargo görevlisine tutanak tutturulması zorunludur. Tutanaksız olarak hasarlı olduğu iddia edilen ürünlerde hiç bir şekilde değişim yapılmamaktadır.

Ürün iade koşulları;


Tablonukap.com’da satılan tablolar siparişinize göre özel olarak üretilmekte olup iade yada değişim imalat ve nakliye problemleri dışında yapılamamaktadır. Diğer tüm ürünler standart tüketici hakları doğrultusunda iade edilebilir.

 

İade işlemlerinde ürünün faturası yada yazar kasa fişi ibraz etmek zorunludur. İade işlemlerinde kargo ve diğer paketleme nakliye ücretleri toplam tutardan düşülerek sadece ürün bedeli iade edilmektedir. Ürün iadeleri her ne sebele olursa olsun hasarlı olduğu iddiasıyla yapılamamaktadır. Ürünlerinizi teslimat esnasında kontrol etmeli, herhangi bir hasar var ise kargo görevlisine ürünün hasarlı olduğuna dair tutanak tutturulmalıdır. Resmi olarak hasarlı teslim edildiği ispat edilemeyen ürünlerde iade yapılmamaktadır.